tylko wilki znają drogę do raju

Stań się jednym z nas, stań się wilkiem!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Przenosimy się na www.e-wolf.4ra.p zapraszam :)

#1 2015-05-07 19:05:07

Wolwerin
Prasa
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2015-05-06
Liczba postów: 73
zgoda naśmierć: nie
zgoda na rany: jo
zgoda na choroby: ta
życie: 115
orientacja: panseksualny
multiikona: nie mam
wiek: ale postaci czy mój?
ostrzeżenia: 4
bany: 1
wygląd: ślepy!Masz ava!
miejsca: dom
ilość postów z Wolweslive orginal: ok. 60
Windows XPFirefox 37.0

KP Wolwerin

Imię:Wolwerin
Rasa:wilk
Wiek:20 lat
Orientacja:heteroseksualny
Ranga:dorosły
Historia:Przy moich narodzinach na watahę napadła inna. Zginęli wszyscy tylko nie ja. Byłem jeszcze malutki.Przygarnęła mnie lodowa wataha. To ona zaatakowała moją watahę. Oni chcieli wyszkolić mnie na mordercę takiego jak oni sami. Kiedy zobaczyli że umiem zmieniać kolor sierści stwierdzili że jestem nie czysty i mnie wygnano. Znienawidziłem moc zmiany w białego wilka z niebieskimi oczami i niebieskimi serpentynkami przy oczach.Jeszcze kiedy byłem małym wilczkiem znaleźli mnie ludzie i starali się oswoić. Kiedy jednak okazała się że zmieniam barwę zaczeli robić na mnie badania skąd 5 ogonów.Kiedy byłem nastoletni uciekłem.Zmieniłem kolor sierści na biały i przez 6 lat chodziłem szukając watahy,aż dotarłem do pięknego miejsca pasma gór tam znalęźli mnie inni i zaadoptowali. Razem z nimi chodziłem po górach. Pewnego dnia dołączyliśmy się do innej watahy ale oni zostali zabici gdy byliśmy na polowaniu.Miałem wiele przygód. Poznałem też pewną wilczycę z którem potem miałem dzieci. Bardzo mi się podobała ale i ją zabito i me dzieci też. Odeszliśmy z tamtego miejsca.W końcu tamto stado zdechło, a ja znalazłem się tutaj w Wolfeslive a potem w Wolfeslive2. Teraz piszę swoją dalszą historię.
Charakter: wilk jest agresywny i wredny. Czasem bywa przyjacielski. Kiedy się z nim zaprzyjaźnisz okazuje się że wilk jest lojalny, miły i pamiętliwy. Bywa porywczy ale i spokojny. Jest niepoważny i żartobliwy. Jedną z jego wad jest bycie upartym, kłutliwym ale ma i zalety. Jest dobry ale czasem i zły.
Ekwipunek:50 kości
Coś więcej:ma bliznę na prawym oku i na klatce piersiowej,nosi łańcuch na szyi,był w niewoli,ma serpentynki,niema jednolitej barwy sierści ani oczu
Atrybut:siła

Akcept

Ostatnio edytowany przez Wolwerin (2015-05-07 19:09:11)


Chce cię ♥♥♥

Offline

#2 2015-05-07 19:44:08

Nighti
Admin
Skąd: Z zniszczonego swiata ludzi
Dołączył: 2015-05-06
Liczba postów: 193
zgoda naśmierć: nie
zgoda na rany: tak
zgoda na choroby: tak
życie: 100
orientacja: hetero
multiikona: Najk,Rock
wiek: nieśmiertelna
ostrzeżenia: 1
bany: 0
wygląd: czarna wadera i czerwone znaki
miejsca: jest wszędzie i nigdzie
WWW
Windows XPFirefox 37.0

Odp: KP Wolwerin

1.Avek sam za siebie mówi
2.błędy!
3.masz tylko 8 zdań historii
4.tylko 4 charaktery
5.Watahę dodajesz jak cię już przyjmą




Nadal widzę błędy. Jak poprawisz to napisz i będzie akcept


Jakie założenie masz? Proste-
Walczyć i wygrywać
Dumę w sercu masz bo chcesz-
Walczyć i wygrywać

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Adminostracja postanowiła sprawdzać forum dwa razy naiesiąc. 15 i 28. Proszę o ostrożność i przeczytanie regulaminu

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kukria - liferpg - smswobodna - maluchy-270 - lifebossrpg