tylko wilki znają drogę do raju

Stań się jednym z nas, stań się wilkiem!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Przenosimy się na www.e-wolf.4ra.p zapraszam :)

#1 2015-05-08 17:14:39

Fecz
latający wilk- SZYBOWNIK
Dołączył: 2015-05-08
Liczba postów: 126
zgoda naśmierć: nope
zgoda na rany: tag
zgoda na choroby: tag
życie: 115 hp
orientacja: biseksualna ;*
multiikona: brak ( na razie )
wiek: 13
ostrzeżenia: 0
bany: 2
wygląd: fioletoffy kolor sierści :3 i
miejsca: kraina ciemności
ilość postów z Wolweslive orginal: nie mam konta na tym forum
Windows XPChrome 42.0.2311.135

KP fecz♥

Imię:fecz♥
Rasa:wilk
Wiek:13
Orientacja: heteroseksualna
Ranga: dorosły
Historia: kiedy byłam jeszcze szczeniątkiem (takim małym i słodziutkim :3) mieszkałam w Krainie Placków, żelków i waty cukrowej :3 . miałam też malutkie zwierzątko, nyan cata, było to dziwne ponieważ jak wilk starałam się go zjeść :d . musiałam się z tamtąd wynieść bo wszystko było różowe, nienawidziłam tego koloru >.< . tak więc spakowałam się, włozyłam słuchawki na uszy (słuchając Linkin Park <3 ) zdążyłam też obrabować bank z kwaśnych żelków. goniła mnie policja, były to szare wilki ubrane w turkusowe mundurki :3 ale opłacało się, bo nigdy nie zapomne tego smaku! tak więc uciekając przed nimi weszłam w portal, który była żaba i wypowiedziałam hasło (COKOLWIEK 2009!) i znalazłam się w... różowym lesie :d . martwiło mnie to że różowy kolor mnie prześladuje! :d ale odkryłam tam wiele pięknych miejsc i różowy kolor wcale mi nie przeszkadzał! [sred])  żyć nie umierać [dblpt]) . byłam jednak troche samotna, bo nikogo tam nie znałam, a nie mogłam wrócić do Krainy Placków bo wyleciałabym do paki za kradzież kwaśnych żelków! chociaż nietrudno byłoby przegryść kraty z lukrecji, ale tak nienawidziłam tego smaku! >.< tydzień minął mi strasznie wolno... zaczełam żałować że napadłam na ten bank, teraz napewno ściga mnie cała Kraina Placków! nie miałam do kogo się odezwać wyłam sama do siebie.. :< wkoncu znalazłam wspaniałą Watachę Ognia! [dblpt]D coś w moim zywiole! [dblpt]D cieszyłam się, mogłam połączyć moje tęczowe moce z ogniem ^^ . poznałm wiele wspaniałych wilków ( i przystojnych, graau ) z którymi mogłam polować i rozwijać moje zdolności! ^^ zyje mi się teraz o wiele lepiej niż w Krainie Placków. cieszyłam się że zamieszkałam gdzie indziej i wstąpiłam do watachy. może kradzież żelków nie była tak złym pomysłem? :3
Charakter: głupia, dziwna, wygadana, towarzyska, szalona, miła (kiedy nie jestem wkurzona :>) [dblpt]stupid[dblpt]
Ekwipunek:50 kości
Atrybut: wytrzymałość


Miła, aż za bardzo:)
[██████████████████] 1000%

Szybka, jak torpeda:::)
[██████████████████] 1000%

Offline

#2 2015-05-12 16:23:52

Nighti
Admin
Skąd: Z zniszczonego swiata ludzi
Dołączył: 2015-05-06
Liczba postów: 193
zgoda naśmierć: nie
zgoda na rany: tak
zgoda na choroby: tak
życie: 100
orientacja: hetero
multiikona: Najk,Rock
wiek: nieśmiertelna
ostrzeżenia: 1
bany: 0
wygląd: czarna wadera i czerwone znaki
miejsca: jest wszędzie i nigdzie
WWW
AndroidChrome 42.0.2311.111

Odp: KP fecz♥

akcept


Jakie założenie masz? Proste-
Walczyć i wygrywać
Dumę w sercu masz bo chcesz-
Walczyć i wygrywać

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Adminostracja postanowiła sprawdzać forum dwa razy naiesiąc. 15 i 28. Proszę o ostrożność i przeczytanie regulaminu

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dark-moon-vampires - sieciowo - unitedcrips - forum-organizcji - ploteczkipodchmurka